Expert reisbureaus

Boek uw Club Med vakantie bij één van de geselecteerde reisbureaus.

Kiest u liever voor het gemak en de goede service van een reisbureau? De volgende partners beschikken over uitstekende kennis van Club Med en helpen u graag. Bij hen krijgt u dezelfde prijs en voordelen. Zit uw provincie/plaats er niet bij, dan kunt ook boeken bij een van de overige ANVR/SGR reisbureaus in Nederland.

Club Med Shop

Bezoek ook eens de Club Med Shop bij Reisburo Relik & Van Hooft in Breda voor een advies op maat. Nieuwe Ginnekenstraat 11 4811 NM Breda Tel: 076-5225340 Email: reisburo@relikenvanhooft.nl

VakantieXperts Amsterdam

Beethovenstraat 21 1077 HM Amsterdam Tel : 020-6734466 Email: amsterdamb@vx.nl

TravelXL van Limburg

Binnenweg 199 2101 JJ Heemstede Tel: 023-5280155 Email: heemstede@travelxl.nl

Toerkoop Reisbureau Baarle Nassau

Sint Annaplein 22 5111 CA Baarle Nassau Tel: 013-5070712 Email: baarlenassau@reisbureau.nl

Reisburo Relik & van Hooft

Nieuwe Ginnekenstraat 11 4811 NM Breda Tel: 076-5225340 Email: reisburo@relikenvanhooft.nl

DEPARTURES/MONIQUE DE VOS

Eindhoven Tel: 040-2300570 & 0629000544 Email: info@departures.nl

VvAA QualityTime

Orteliuslaan 750 3528 BB Utrecht Tel: 030-247 4816 Email: qualitytime@vvaa.nl

VakantieXperts Bilthoven

Uilenpad 1 3722 AW Bilthoven Tel: 030-2281202 Email: bilthoven@vx.nl

VakantieXperts Mijdrecht

Dorpsstraat 69 3461 EB Mijdrecht Tel: 0297 272 221 Email: mijdrecht@vx.nl

VakantieXperts Wassenaar

Langstraat 35 2242 KK Wassenaar Tel: 070–324 7272 Email: wassenaar@vx.nl

VakantieXperts Den Haag

van Hoytemastraat 57 2596 EN Den Haag Tel: 0703244555 Email: den.haagh@vx.nl