Expert reisbureaus

Boek uw Club Med vakantie bij één van de geselecteerde reisbureaus.

Kiest u liever voor het gemak en de goede service van een reisbureau? De volgende partners beschikken over uitstekende kennis van Club Med en helpen u graag. Bij hen krijgt u dezelfde prijs en voordelen. Zit uw provincie/plaats er niet bij, dan kunt ook boeken bij een van de overige ANVR/SGR reisbureaus in Nederland.

CLUB MED SHOP REISBURO RELIK & VAN HOOFT

Bezoek ook eens de Club Med Shop bij Reisburo Relik & Van Hooft in Breda voor een advies op maat. Nieuwe Ginnekenstraat 11 4811 NM Breda Tel: 076-5225340 E-mail: reisburo@relikenvanhooft.nl

VakantieXperts Amsterdam

Beethovenstraat 21 1077 HM Amsterdam Tel : 020-6734466 E-mail: amsterdamb@vx.nl

TravelXL van Limburg

Binnenweg 199 2101 JJ Heemstede Tel: 023-5280155 E-mail: heemstede@travelxl.nl

Travel XL Baarle Nassau

Sint Annaplein 22 5111 CA Baarle Nassau Tel: 013-5070712 E-mail: bnreizen@reisbureau.nl

TRAVELXL REISBUREAU ARCHIPEL

Bankastraat 105 2585 EJ Den Haag Tel: 070-352 18 10 E-mail: archipel@travelxl.nl

DEPARTURES/MONIQUE DE VOS

Eindhoven Tel: 040-2300570 & 0629000544 E-mail: info@departures.nl

VvAA QualityTime

Orteliuslaan 750 3528 BB Utrecht Tel: 030-247 4816 E-mail: qualitytime@vvaa.nl

VAKANTIEXPERTS Cerimovic

Julianalaan 22, 3722 GP Bilthoven Tel: 030-2281202 E-mail: bilthoven@vx.nl

VakantieXperts Mijdrecht

Dorpsstraat 69 3461 EB Mijdrecht Tel: 0297 272 221 E-mail: mijdrecht@vx.nl

VakantieXperts Wassenaar

Langstraat 35 2242 KK Wassenaar Tel: 070–324 7272 E-mail: wassenaar@vx.nl

VakantieXperts Den Haag

Van Hoytemastraat 57 2596 EN Den Haag Tel: 0703244555 E-mail: den.haagh@vx.nl

Travel XL Lotus Reizen

Rondweg 8a 4524 JL Sluis Tel: 0117462595 E-mail: sluis@travelxl.nl

Reisburo Crombag / Dimension Travel Experts

Akerstraat 26 6411 HA Heerlen Tel: 0455740000 / 0455717777 E-mail: info@crombag.nl / info@dimension-experts.com

Travel XL Dolfijn Reisburo

Dillenburgplein 48 2983 CC Ridderkerk Tel: 0180499555 E-mail: dolfijn@travelxl.nl

VAKANTIEXPERTS AMSTELVEEN

Rembrandtweg 28-30 1181 GW Amstelveen Tel: 020-647 48 32 E-mail: amstelveen@vx.nl

VAKANTIEXPERTS BEEK

Weth. Sangersstraat 214 6191 NA Beek Tel: 046-437 85 85 E-mail: beek@vx.nl

VAKANTIEXPERTS BUSSUM

De Clinge 24 1401 EW Bussum Tel: 035-691 26 57 E-mail: bussum@vx.nl

VOS VAN LOON & PARNTERS BV

Sumatrakade 689 1019 PV Amsterdam Tel: 020-419 71 71 E-mail: info@vosvanloon.nl