Een schitterend begin van 2023

Er is toch geen betere start van het nieuwe jaar dan in de sneeuw?

Begin dit jaar op de best mogelijke manier: op de pistes! Reserveer nu uw wintersportvakantie in de Alpen vanaf €xxx, en verblijf van maandag 2 januari tot en met zondag 8 januari. Dat betekent 6 nachten slapen in ons luxe Resort aan de voet van de skipistes, 5 dagen skiles bij de Franse Skischool en de hele vakantie genieten van heerlijke lokale specialiteiten, allerlei inbegrepen activiteiten en natuurlijk de Club Med-gezelligheid.

Onze favorieten in de sneeuw

Al onze Resorts
Tignes
Nieuw ResortWinter
Met Exclusive Zone

Tignes

Frankrijk

Dit jaar valt Nieuwjaar op een zondag

Of u nu 6 of 7 nachten op vakantie gaat, wij hebben aan alles gedacht zodat u schitterende feestdagen zult beleven. Eén ding staat bij ons centraal: flexibiliteit!

Het nieuwe jaar goed beginnen

Begin het nieuwe jaar goed en ga in de eerste week van januari op vakantie!

Kom op maandag 2 januari aan en blijf tot en met zondag 8 januari. Verblijf 6 nachten, profiteer van een liftpas die 6 dagen geldig is en 5 volle dagen skiles, allemaal inbegrepen in een voordelige en unieke prijs!

Verblijf 6 nachten

De Chalets van Valmorel & Grand Massif

De perfecte plek voor exclusieve eindejaarsfeesten

Exclusiviteit, privacy, luxe...

  • Een eigen chalet waar u zich helemaal thuis kunt voelen, met als extraatje de Club Med Exclusive Collection-service.
  • Een gezellige en warme sfeer met een Maître de Chalet, open haard, champagne, roomservice en versierde kerstboom.
  • Toegang tot alle activiteiten en de gezelligheid van het naastgelegen Resort.
Reserveer nu

Maar ook...

Meer dan all-inclusive

§ Exclusieve privéruimtes
§ Conciërgeservice
§ Een privé skiroom
§ Exclusieve attenties in de kamer
§ Privétransfers
§ Premium wifi
§ Shuttle naar het Resort

Meer weten

Ook interessant voor u...