Ontdek de all inclusive vakanties van Club Med:
- 1Afhankelijk van beschikbaarheid en prijzen.
2Indien men een reis inclusief vlucht boekt
3 Afhankelijk van het resort
4 Afhankelijk van de data
5 Met uitzondering van hammam (Trancoso, Cervinia, Val d'Isère) & sauna (Bali, Trancoso, Cervinia)
6In Chamonix Mont Blanc geen ski-activiteiten en skipas inbegrepen bij een verblijf vanaf 22 april. Skipas voor 6 dagen bij een verblijf van 8 dagen (zondag t/m zondag) vanaf de dag na aankomst. Bij aankomst op een andere dag is de skipas geldig vanaf de dag na aankomst tot de vertrekdag.
7 Ski- en snowboardlessen vanaf 12 jaar in Val d'Isère, Chamonix Mont-Blanc, Méribel en Arcs Extrême, in de overige resorts vanaf 4 jaar (skiën) en 8 jaar (snowboarden).
8Met toeslag.
Frankrijk & Bergen in Europa
Frankrijk - Vittel Le Parc
Kinderen en jongeren
Uw baby wordt met liefde en aandacht verzorgd door onze gepassioneerde G.O®.
Na het ontbijt met de ouders, gaat de Baby Club Med® van start met een hartelijk welkom voor ieder kind, leer- en doespelletjes, maaltijden en een dutje; het programma is zo samengesteld dat kinderen plezier hebben en in hun ritme blijven. Leer- en doespelletjes, wandelingen, een dutje en daarna spelletjes in de buitenlucht Tegen vier uur krijgen de kinderen iets kleins te eten en te drinken. Vanaf 18.30 uur is het Babyrestaurant geopend waar de ouders hun kinderen zelf te eten kunnen geven.
Petit Club Med® (2 en 3 jaar)
Naar keuze*
Kinderen van die leeftijd zijn geen baby's meer, maar vragen daarom des te meer aandacht en toezicht.
Kinderen in de ontdekkingsfase doen leer- en doespelletjes, spelen buiten en krijgen een volledige en uitgebalanceerde lunch speciaal afgestemd op de behoefte van kleine kinderen. Na het eten doen de kinderen een dutje of een rustig spelletje, zijn creatief bezig en tegen vier uur krijgen ze iets kleins te eten en te drinken.
De aangeboden activiteiten sluiten aan bij de leeftijdsgroep waarin de kinderen zijn ingedeeld. Vanaf 19.30 uur, na het diner met hun ouders, kunnen de kinderen terug naar de Petit Club Med®. Terwijl hun ouders op hun gemak dineren, worden de kinderen beziggehouden met rustige spelletjes, verhaaltjes en liedjes.
Ter informatie:
Mini Club Med® (4 t/m 10 jaar)
Inbegrepen in uw verblijfsarrangement
Creatief en sportief. Kinderen van die leeftijd willen alles tegelijk... In de Mini Club Med® kunnen ze van alles en nog wat ontdekken en doen. Sportieve, speelse en creatieve activiteiten.
De kinderen worden ingedeeld in groepen met leeftijdsgenoten.
Onderbreking van één uur voor het diner, de zogenaamde 'stop douche'.
Club Med Passworld® (11 t/m 17 jaar)
Inbegrepen in uw verblijfsarrangement
Beschikbaar tijdens de Franse schoolvakanties In Club Med Passworld® is van alles te doen, maar niets hoeft. Precies wat jongeren graag willen. Niet ver van het centrum van het Clubdorp hebben jongeren hun eigen ruimte, waar zij elkaar ontmoeten en doen waar ze zin in hebben.
De speciaal voor jongeren gereserveerde ruimte in dit Clubdorp heet 'Le Manoir'. Jongeren kunnen zich hier uitleven met creatieve, sportieve en artistieke activiteiten als dansles, video's, toneel, feesten of er gewoon een beetje rondhangen.
Zij zijn ingedeeld in twee leeftijdsgroepen.
De Club Med Passworld® van Vittel le Parc is beschikbaar op de volgende data:
BABYHOEK
In de babyhoek in het hoofdrestaurant van het Clubdorp zijn aangepast eten en drinken (zoete en hartige potjes, benodigdheden voor de maaltijdbereiding) beschikbaar.
BABYRESTAURANT
In het Babyrestaurant bereidt een speciaal koksteam gerechten die zijn afgestemd op de behoefte van heel jonge kinderen.
Het middageten in de Baby Club Med® wordt geheel verzorgd door de G.O®, maar u kunt er natuurlijk voor kiezen om zelf met uw kind(eren) te eten.
BABYRUIMTE
Hier vindt u 24 uur per dag alles wat u nodig heeft om een maaltijd te bereiden zoals mixer, sterilisator (alleen op verzoek beschikbaar), magnetron, ijskast, flessenwarmer (beschikbaar in de kamer van gasten die de voorziening Baby Club Med® of Club Med Baby Welcome® hebben gereserveerd) en aanvullende ingrediënten zoals mineraalwater, fruit, volle en halfvolle houdbare melk (babymelk is niet beschikbaar).
CLUB MED BABY WELCOME® (0 T/M 23 MAANDEN)
Hier is alles gericht op het welzijn van baby's en dat van hun ouders natuurlijk! In de kamer zijn benodigdheden voor kinderverzorging beschikbaar (babybedje, luiermatras, babybadje, kinderstoel op aanvraag, flessenwarmer), de maaltijden zijn aangepast aan deze leeftijdsgroep (potjes met zoete en hartige babyvoeding en babyhoek met benodigdheden voor de maaltijdbereiding, kinderstoel en/of stoelverhoger in het restaurant). U kunt hier ook buggy's in bruikleen krijgen.
SPEELTERREIN
De aparte speelterreinen maken geen deel uit van de kinderclubs en zijn vrij toegankelijk voor alle kinderen die met hun ouders in het Clubdorp op vakantie zijn.

0900 202 16 27* *(10 eurocent p/min.)

0900 202 03 07* *(10 eurocent p/min.)

infonl@clubmed.com
DIRECT BOEKEN
SPECIALE AANBIEDINGEN
Voor dit Resort is de volgende aanbieding van toepassing :
Vroegboekkorting zomervakantie 2012: eigen vervoersbestemmingen
> De voorwaarden bekijkenZOEK RESORT EN PRIJZEN
ZOEKEN OP CRITERIUM
-
Bestemming
-
Kinderopvang
-
Beschikbaarheid
-
Activiteiten/sporten
-
Comfortniveau
-
Prijsniveau